Testovací web


  Rychlé vyhledávání


       1. pražské mezioborové onkologické kolokvium

1. pražské mezioborové onkologické kolokvium

PragueONCO, neboli „1. pražské mezioborové onkologické kolokvium“ se bude pořádat 28. – 29. ledna v pražském Clarion Congress hotelu Prague. Sejdou se zde lékaři a sestry různých oborů a společně se budou radit, jak nejlépe bojovat proti zhoubným nádorům.

Kolokvia, které pořádá 1. LF UK ve spolupráci s 2. a 3. LF UK, se zúčastní i řada zahraničních hostů. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, dále Ministerstvo zdravotnictví a také Česká onkologická společnost převzaly nad kolokviem záštitu.

Více informací, včetně přihláškového formuláře pro všechny skupiny účastníků, naleznete ExternĂ­ odkaz zde.




Tento dokument ..    

Kontaktní osoba
pro tento dokument:


 

 

Tento dokument
ke stažení:


     ve formátu PDF
     ve formátu TXT

 

Poslední změna:

28.06 2014 17:09

 


         
 

Pro zájemce o studium pořádá UK v týdnu od 13. do 17. února Informační týden. Webové stránky usnadní zájemcům orientaci v nabídce studia i podmínkách přijímacího řízení.

 

Komentáře a dotazy zasílejte z kontaktního formuláře, Poslední aktualizace : 23.05 2025 14:08 , © Univerzita Karlova v Praze