10. března 2022

Na tomto místě bychom rádi vyjádřili velké díky za spolupráci v roce 2021 našim partnerům:

- Nadace Leontinka

- TJ Zora Praha z.s. - Nevidomí sportovci

- Světluška - Projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu

- Střední škola a Mateřská škola Aloyse

- Základní Škola A Mateřská Škola Lánov

- Czech ski school of amputees, z.ú.

- Ski a Bike Centrum Radotín

"Jsme velice vděční, že projekt Sport bez limitu Univerzity Karlovy mohl volně navázat na více než patánáctiletou činnost Centra sportovních aktivit ZP studentů UK a právě teď začíná svou druhou sezónu působení.

V minulém roce se nám podařilo několik moc hezkých sportovních a osvětových akcí. Cyklistickou sezónu jsme otevřeli vyjížďkou podél Berounky a zázemí jsme měli ve SBC Radotín. v průběhu roku se uskutečnila osvětová akce pro mateřskou a základní školu v Lánově v podkrkonoší, kde se děti dozvěděli, jaké sporty mohou provozovat hendikepovaní.

Celou sezónu jsme ukončili lyžařským výcvikem v italském Passo del Tonale, kde s námi lyžovali amputovaní. Právě se nacházíme v Jizerských horách, kde probíhá běžecký výcvik lyžování osob se specifickými poruchami zraku. Věříme, že i nadále se nám podaří organizovat podobné akce a za organizační tým Sport bez limitu UK, vás zdravíme a těšíme se na vás v příštím roce!"

Za organizační tým Sport bez limitu UK

Filip Hruša