5. 2. 2014

Výstava Začátek

Začátek je široký pojem, ve kterém můžeme objevit každý svou polohu a zpřesnit ohraničení tématu podle vlastní osoby a zájmu. Studentky na tématu pracovaly po dobu jednoho semestru a záměrem bylo, aby každá práce byla uchopena více výtvarnými medii. Cílem bylo zjistit, jestli i nesourodé formy jednoho díla mohou diváka vtáhnout do jednoho zážitku. Pro studentky to bylo první setkání s tímto způsobem uvažování a zacházení s výtvarným materiálem. Výsledky našeho tvoření a zkoumání můžete vidět nainstalované na panelech u hlavního schodiště.


Výstavu připravili studentky Eliška Andrlová, Kateřina Blažková, Kateřina Jagošová, Magdalena Nováková, Vendula Matoušková, Johana Tříletá, Karolina Stasiaková a vyučující MgA. Jan Pfeiffer.

Foto z úvodního kurzu doc. Zdenka Hůly a Lindy Arbanové pro první ročník jednooboru v Kostelci nad Černými lesy, 2013 ExternĂ­ odkaz zde.


Fotoreportáž z Českobrodského plavení 2013 najdete ExternĂ­ odkaz zde.Foto z kurzu Michala Sedláka pro první ročník navazujícího magisterského studia jednooboru 2013 ExternĂ­ odkaz zde.Videozáznam z úvodního kurzu prvního ročníku dvouoborového bakalářského studia najdeteExternĂ­ odkaz  zde.


Fotoreportáž z Kurzu výtvarné tvorby II. z obce Březí si můžete prohlédnout ExternĂ­ odkaz zde.Fotoreportáž z Českobrodského plavení si můžete prohlédnout ExternĂ­ odkaz zde.Fotogralerie KVV

ExternĂ­ odkaz zde najdete pohromadě všechny fotoreporty z akcí a kurzů katedry. 
 
UKPedf © 2010